Echo powraca do MCU w pierwszym, krwawym zwiastunie serialu Disney+

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego serialu Echo, który wchodzi w skład MCU. Premiera produkcji w 2024 roku.

Echo
fot. screen z YouTube

“Echo” to serial MCU o tytułowej, głuchoniemej mścicielce, którą widzowie mieli już okazję poznać w produkcji “Hawkeye”. Rozpoczęła się kampania marketingowa projektu. Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu. Możemy dowiedzieć się z niego, że produkcja zadebiutuje na platformie Disney+ 10 stycznia 2024 roku z wszystkimi odcinkami. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Echo to kobieta, która została wychowana przez Wilsona Fiska/Kingpina. Jednak, jak wiadomo ze wspomnianego serialu “Hawkeye”, odwróciła się od swojego mentora. Jak widać w zwiastunie bohaterka nadal będzie szukała zemsty na Kingpinie. Wideo pokazuje nam, że produkcja będzie o wiele bardziej krwawa i brutalna niż dotychczasowe seriale MCU. Już bardziej przypomina to “Daredevila” od Netflixa. Swoją drogą mściciel z Hell’s Kitchen również pojawia się na moment w materiale. Projekt otrzymał ocenę TV-MA, czyli jest zalecany dla dorosłych widzów.

W obsadzie znajdują się między innymi Alaqua Cox, Vincent D’Onofrio, Chaske Spencer, Charlie Cox, Graham Green, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs oraz Zahn McClarnon. Odcinki serialu wyreżyserowały Sydney Freeland i Catriona McKenzie.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych