Kultowy Egzorcysta doczekał się sequela. Oto zwiastun filmu The Exorcist: Believer

Do sieci trafił zwiastun horroru The Exorcist: Believer, kontynuacji kultowego filmu Egzorcysta. Premiera w październiku.

Egzorcysta
fot. Universal Pictures

50 lat temu do kin trafił horror “Egzorcysta”, który przeraził widzów i dzisiaj jest uznawany za dzieło kultowe. W tym roku na ekrany trafi sequel produkcji, “The Exorcist: Believer”. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu. Wideo możecie obejrzeć poniżej. Co ciekawe przy okazji ujawniono, że powstanie kolejna część serii pod tytułem “The Exorcist: Deceiver”. Premiera produkcji została zaplanowana na 18 kwietnia 2025 roku.

Od śmierci ciężarnej żony w trzęsieniu ziemi na Haiti 12 lat temu, Victor Fielding samotnie wychowuje ich córkę, Angelę. Jednak kiedy Angela i jej przyjaciółka Katherine znikają w lesie, by po trzech dniach wrócić, nie pamiętając, co się z nimi stało, wyzwala to łańcuch wydarzeń, które zmuszą Victora do stawienia czoła nieprawdopodobnemu złu. W desperacji, mężczyzna zwraca się do osoby, która była świadkiem czegoś podobnego: Chris MacNeil.

W obsadzie znajdują się Leslie Odom Jr., Lidya Jewett, Olivia Marcum, Ellen Burstyn, Ann Dowd, Jennifer Nettles i Norbert Leo Butz. Obraz wyreżyserował David Gordon Green na podstawie scenariusza, który napisał do spółki z Peterem Sattlerem.

Premiera filmu 13 października 2023 roku.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych