Fallout – tak prezentuje się zwiastun serialu Amazon Prime Video

Do sieci wyciekł zwiastun serialu Fallout opartego na kultowej serii gier Bethesdy. Premiera w 2024 roku.

Fallout
fot. Amazon Prime Video

“Fallout” to serial platformy Amazon Prime Video, który został oparty na bardzo popularnym cyklu gier wideo od Bethesdy. W trakcie prezentacji studia, na odbywających się w Kolonii targach Gamescom, zaprezentowano pierwszą zapowiedź produkcji. Wideo nie trafiło do sieci, ale pojawiło się nagranie z wspomnianej prezentacji. Możecie sprawdzić je poniżej. Przy okazji ujawniono, że serial zadebiutuje na platformie Prime Video w 2024 roku.

Akcja serii gier dzieje się w post-apokaliptycznych realiach Stanów Zjednoczonych po wojnie nuklearnej. Ludzie, którzy przeżyli ukryli się w podziemnych schronach. Całość utrzymana jest w klimacie retrofuturyzmu, gdzie nowoczesna technologia miesza się z rozwiązaniami z XX wieku. W poniższym wideo widzimy między innymi Vertibird, helikopter używany w grach przez Bractwo Stali i Enklawę, stronnictwa występujące w cyklu, które powstały po wojnie nuklearnej. Jak na razie nie wiadomo dokładnie jak prezentować będzie się fabuła produkcji.

W obsadzie produkcji znajdują się między innymi Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Moisés Arias, Mike Doyle, Aaron Moten i Xelia Mendes-Jones. Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner piastują funkcję showrunnerów. Jonathan Nolan jest reżyserem projektu i napisał scenariusz do produkcji wraz z Lisą Joy. Duet był wcześniej odpowiedzialny między innymi za “Westworld”.

Źródło: https://twitter.com/CallumC65950266

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych