Fantastyczna Czwórka – zdjęcia do filmu przesunięte? Co z angażem Pedro Pascala?

Do sieci trafiła nowa, tym razem mało optymistyczna informacja na temat widowiska Fantastyczna Czwórka, wchodzącego w skład MCU.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

“Fantastyczna Czwórka” to szykowany projekt MCU, o którym chyba w ostatnim czasie było najgłośniej w sieci. A wszystko przez ciągłe rewelacje castingowe dotyczące obsadzenia głównych bohaterów. Teraz do sieci trafiła nowa, jeszcze oficjalnie niepotwierdzona informacja. Znany insider, Jeff Sneider, którego przecieki już wiele razy odnalazły potwierdzenie w rzeczywistości, twierdzi, że start zdjęć do widowiska został przesunięty na trzeci kwartał 2024 roku, czyli okres między lipcem a wrześniem. Dla przypomnienia pierwotnie prace na planie miały rozpocząć się w kwietniu.

Ponadto Sneider twierdzi, że Pedro Pascal, który ponoć został już zaangażowany jako Reed Richards w projekcie, musiał zrezygnować z roli w w nowym horrorze Zacha Creggera, “Weapons”, aby zwolnić miejsce w swoim harmonogramie dla “Fantastycznej Czwórki”.

Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. Podobno głównym antagonistą produkcji ma być pożeracz światów, Galactus. Według wcześniejszych plotek w obsadzie filmu mają znaleźć się oprócz wspomnianego Pascala również Vanessa Kirby jako Sue Storm/Niewidzialna Kobieta, Joseph Quinn jako Johnny Storm/Ludzka Pochodnia oraz Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm/Rzecz.

Premiera filmu została zaplanowana na 2 maja 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych