Fantastyczna Czwórka – oto roboczy tytuł filmu. Czy wyjawia pewien szczegół fabuły?

Do sieci trafiła informacja na temat widowiska Fantastyczna Czwórka. Chodzi o tytuł roboczy filmu. Możemy spodziewać się wielkiej, kosmicznej przygody.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

“Fantastyczna Czwórka” to oczekiwane widowisko MCU, które wprowadzi do Kinowego Uniwersum Marvela najbardziej znaną rodzinę Domu Pomysłów. Jak podaje portal The Cosmic Circus roboczy tytuł projektu brzmi “Blue Moon”. Jak wiadomo takie zabiegi mają na celu utrzymanie w tajemnicy pewnych elementów produkcyjnych dużych widowisk między innymi kwestii dotyczących castingu.

Jednak w tym przypadku roboczy tytuł może również sugerować pewien szczegół fabuły. Ma on bowiem powiązania z komiksami o Fantastycznej Czwórce. W nich Niebieski Obszar Księżyca (czasami nazywany „Błękitną Stroną Księżyca”) to sztuczne, podobne do Ziemi środowisko. Niebieski Obszar został po raz pierwszy zbadany przez Fantastyczną Czwórkę, która odkryła, że miejsce zawiera ruiny obcego miasta i Cytadelę Uatu Obserwatora. Film byłby zatem doskonałą okazję do wprowadzenia aktorskiej wersji postaci do MCU. Do tej pory bowiem poznaliśmy Uatu tylko w serialu animowanym “What If… ?”.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel/Disney+

Ponadto The Cosmic Circus twierdzi na podstawie swoich źródeł, że Marvel Studios planuje, aby Fantastyczna Czwórka zadebiutowała w MCU w wielkim stylu, rozpoczynając od wielkiej, kosmicznej przygody.

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Nie poznaliśmy jeszcze nawet, kto wcieli się w głównych bohaterów produkcji. Mówi się, że Vanessa Kirby wystąpi jako Sue Storm/Niewidzialna Kobieta, a Joseph Quinn zagra Johnny’ego Storma/Ludzką Pochodnię.

Premiera filmu 2 maja 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych