Five Nights at Freddy’s – zabójcze maskotki atakują w nowym zwiastunie filmu

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Five Nights at Freddy’s. Premiera horroru została zaplanowana na październik.

Five Nights at Freddy's
fot. Blumhouse

“Five Nights at Freddy’s” to horror od studia Blumhouse, który został oparty na popularnej serii gier wideo o tej samej nazwie. Universal Pictures, odpowiedzialne za dystrybucję produkcji, zamieściło w sieci nowy zwiastun filmu. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Film opowiada o znerwicowanym ochroniarzu, który rozpoczyna pracę w pizzerii Freddy Fazbear’s Pizza. Kiedyś było to popularne miejsce rodzinnej rozrywki, jednak obecnie świeci pustkami. Spędzając pierwszą noc w pracy, nasz bohater zdaje sobie sprawę, że nie będzie łatwo przetrwać, ponieważ cztery animatroniczne maskotki, Freddy Fazbear, Bonnie, Chica i Foxy, robią sobie zabójczy maraton, próbując unicestwić każdego, kto znajduje się w centrum po północy.

W obsadzie produkcji znajdują się Josh Hutcherson, Elizabeth Lail, Piper Rubio, Kat Conner Sterling, Matthew Lillard, Mary Stuart Masterson, Lucas Grant i Jessica Blackmore. Obraz wyreżyserowała Emma Tammi na podstawie scenariusza, który napisała wraz ze Scottem Cawthonem i Sethem Cuddebackiem.

Premiera filmu w kinach 27 października 2023 roku.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych