For All Mankind – zwiastun 4. sezonu serialu. Nowe zagrożenie dla eksploracji kosmosu

Apple zaprezentowało pierwszy zwiastun 4. sezonu serialu For All Mankind. Premiera nowej odsłony w listopadzie.

For All Mankind 4. sezon
fot. Apple TV+

“For All Mankind” to popularny serial platformy Apple TV+, który zajmuje się tematyką wyścigu kosmicznego i programu eksploracji kosmosu. Ruszyła kampania promocyjna 4. sezonu produkcji. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej odsłony. Z wideo można dowiedzieć się, że 4. sezon zadebiutuje 10 listopada. Materiał możecie sprawdzić poniżej.

Akcja 4. sezonu dzieje się 8 lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony. Happy Valley szybko rozszerzyła swój zasięg na Marsie, zamieniając dawnych wrogów w partnerów. W roku 2003 główny nacisk programu kosmicznego skupił się na przechwytywaniu i wydobywaniu niezwykle cennych, bogatych w minerały asteroid, które mogą zmienić przyszłość zarówno Ziemi, jak i Marsa. Jednak rosnące napięcia między mieszkańcami obecnie rozległej bazy międzynarodowej grożą zniweczeniem wszystkiego, nad czym pracują.

W obsadzie 4. sezonu znajdują się Joel Kinnaman, Wrenn Schmidt, Krys Marshall, Edi Gathegi, Cynthy Wu, Coral Peña, Toby Kebbell, Tyner Rushing, Daniel Stern i Svetlana Efremova.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych