Gen V – serial otrzymał 2. sezon

Amazon postanowił przedłużyć swój nowy, serialowy hit, Gen V, na kolejny sezon, co nie jest żadnym zaskoczeniem.

Gen V
fot. Amazon Prime Video

“Gen V” to nowy serial platformy Amazon Prime Video, który stanowi spin-off kultowej już produkcji “The Boys”. Projekt okazał się nowym hitem serwisu, dlatego stało się to, co miało się stać. Amazon postanowił przedłużyć serial na 2. sezon. Z tej okazji zaprezentowano specjalne wideo na oficjalnym koncie na Twitterze produkcji. Możecie zobaczyć je poniżej.

Bohaterami produkcji są uczniowie uczęszczający do Godolkin University, uczelni, która szkoli młodych supków. Do szkoły trafia Marie, dziewczyna z mroczną przeszłością. Szybko okazuje się, że placówka niekoniecznie chce pomagać swoim studentom, ale również przeprowadzać na nich eksperymenty. Marie łączy siły między innymi z posługującym się telekinezą Andre czy posiadającą moc zmniejszania się Emmą, aby rozwikłać tajemnicę uniwersytetu.

W rolach głównych występują Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi, Clancy Brown, Alexander Calvert i Jason Ritter. Gościnnie pojawią się Jessie T. Usher, Colby Minifie, Claudia Doumit i PJ Byrne, którzy powtórzą swoje role z “The Boys”.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych