Gra o tron – Naomi Watts na zdjęciach z pilota niezrealizowanego spin-offu

Do sieci wyciekły zdjęcia z pilota skasowanego spin-offu Gry o tron, noszącego podtytuł Bloodmoon. Zobaczcie jak wyglądała Naomi Watts w produkcji.

Gra o tron
fot. Eric Liebowitz/Netflix © 2022

W 2018 roku pojawiła się informacja, że “Gra o tron” doczeka się spin-offa. Showrunnerką projektu o podtytule “Bloodmoon” została Jane Goldman. Zrealizowano również pilot serialu, za który odpowiadała SJ Clarkson (“Jessica Jones”, “Madame Web”). Niestety ostatecznie HBO nie zdecydowało się zrealizować całego sezonu produkcji i koniec końców skasowano serial. Zamiast niego stacja ruszyła do przodu z “Rodem smoka”, który okazał się sporym sukcesem.

Teraz do sieci wyciekły zdjęcia z nakręconego pilota “Bloodmoon”. Możemy na nich zobaczyć postać graną przez Naomi Watts. Nie ujawniają one za wiele, jednak pokazują jakiego rozmachu mogliśmy się spodziewać. Możecie je sprawdzić poniżej. Podobno pilot miał kręcić się wokół ślubu między członkami rodu Starków i Casterly. Miejscem wydarzenia miało być Casterly Rock.

W obsadzie “Bloodmoon” oprócz Naomi Watts znaleźli się również Jamie Campbell Bower, Josh Whitehouse, Denise Gough, Naomi Ackie, Ivanno Jeremiah, Sheila Atim, Toby Regbo i Alex Sharp.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych