GTA 6 – gra oficjalnie zapowiedziana! Wiadomo, kiedy pierwszy zwiastun

Szef Rockstar Games ujawnił, kiedy zadebiutuje pierwsza zapowiedź GTA 6. Nie będziemy musieli długo czekać.

GTA 6
fot. Rockstar Games

Tyle się już mówiło o kolejnej części kultowej serii GTA. W lutym 2022 roku studio Rockstar Games potwierdziło prace nad szóstą odsłoną cyklu. Teraz w końcu doczekaliśmy się kolejnej, jeszcze bardziej ekscytującej aktualizacji. Szef Rockstar, Sam Houser oficjalnie potwierdził, że pierwszy zwiastun “GTA 6” zadebiutuje na początku grudnia jako część świętowania 25-lecia firmy.

Houser nie podał dokładnej daty premiery trailera, jednak na początku grudnia (7 grudnia) odbędzie się wielka gala The Game Awards, na której przyznawane są nagrody dla najlepszych gier roku. Na imprezie pokazywane są zwiastuny nadchodzących produkcji. Zatem to idealny moment, aby pokazać światu pierwszą zapowiedź nowego GTA i ujawnić datę premiery. Transmisję online z wydarzenia śledzą bowiem co roku miliony widzów.

Oficjalnie nie ujawniono żadnych szczegółów fabuły produkcji. Jednak według przecieków, jakie pojawiły się w sieci w 2022 roku, w grze będziemy mieć dwie grywalne postacie, kobietę i mężczyznę, którzy uciekają przed policją po serii napadów.

Źródło: oficjalne konto X Rockstar Games

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych