Halo – jest data premiery 2. sezonu serialu w Polsce

SkyShowtime ogłosiło, kiedy do oferty platformy w Polsce trafi 2. sezon serialu Halo. Poznajcie szczegóły.

Halo 2. sezon
fot. Paramount+

Serwis SkyShowtime ogłosił, że wyczekiwany 2. sezon serialu “Halo” zadebiutuje na platformie w lutym 2024 roku. Odcinki 1-2 będą dostępne wyłącznie w SkyShowtime od 9 lutego, a pozostałe odcinki będą dodawane co tydzień.

W 2. sezonie  Master Chief John-117 prowadzi swoją elitarną drużynę Spartan przeciwko obcemu zagrożeniu, znanemu jako Przymierze. Gdy na opustoszałej planecie dochodzi do niespodziewanego wydarzenia, John jest przekonany, że wojna, którą dotąd toczył, wkrótce się zmieni. Postanawia zaryzykować wszystko, by udowodnić coś, w co nie wierzy nikt inny – że Przymierze przygotowuje się do ataku na największą twierdzę ludzkości. Galaktyka znajduje się na krawędzi zniszczenia, gdy John wyrusza w podróż, by odnaleźć klucz do ocalenia lub ostatecznej zagłady ludzkości – Halo.

W obsadzie 2. sezonu znajdują się między innymi Pablo Schreiber, Joseph Morgan, Bokeem Woodbine, Natascha McElhone, Kate Kennedy oraz Jen Taylor. 2. sezon ma nowego showrunnera w postaci Davida Weinera (“Fear The Walking Dead”).

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych