What If… ? – zwiastun 2. sezonu serialu MCU. Dziewięć nowych, alternatywnych historii

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź 2. sezonu serialu animowanego What If… ?. Premiera nowej odsłony już w grudniu.

What If... ?
fot. Marvel Studios

“What If… ?” to popularny serial Marvel Studios i platformy Disney+ , inspirowany cyklem komiksowym Domu Pomysłów. Do sieci trafił w końcu pierwszy zwiastun długo oczekiwanego, 2. sezonu produkcji. Tym razem Disney+ zdecydowało się na oryginalny sposób wypuszczenia nowej odsłony. Otóż pierwszy odcinek zadebiutuje na platformie Disney+ 22 grudnia, a kolejne osiem będą pojawiać się po jednym przez następne osiem dni. Zwiastun możecie sprawdzić poniżej.

Dla przypomnienia serial pokazuje alternatywne wersje historii MCU. W 1. sezonie mieliśmy do czynienia między innymi z tym co by było, gdyby to Peggy Carter wzięła serum superżółnierza zamiast Steve’a Rogersa.

Wideo wyjawia, że w nowym sezonie będziemy mieć do czynienia ze świątecznym odcinkiem z Happym Hoganem w roli głównej. Ponadto pojawi się nowa drużyna Avengers oraz powróci znany z poprzedniej odsłony Strange Supreme. Bardzo ciekawym elementem z materiału jest to, że Thanos w czasie Infinity War walczy zarówno z Kapitanem Ameryką oraz Kapitan Carter.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych