Herkules – to oni mogą zagrać główne role w aktorskiej wersji animacji Disneya

W sieci pojawiła się plotka na temat castingu do widowiska Herkules, opartego na kultowej animacji Disneya.

Herkules
fot. Disney

“Herkules” to kolejna animacji ze stajni Disneya, która doczeka się swojej aktorskiej wersji. Producentami filmu są Bracia Joe i Anthony Russo, znani ze swojej pracy w MCU (między innymi filmy “Avengers: Endgame” i “Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”), a za kamerą stanie Guy Ritchie (“Dżentelmeni”, “Przekręt”). Teraz do sieci trafiła plotka na temat castingu do głównych ról w projekcie. Według uznanego i dobrze poinformowanego insidera MyTimeToShineHello do tytułowej roli jest brany pod uwagę Taron Egerton, natomiast Ariana Grande jest rozpatrywana do zagrania Megary.

Natomiast inny insider, którego informacje już wiele razy potwierdziły się w przeszłości, Daniel Richtman, twierdzi, że przed rozpoczęciem strajku aktorów Danny DeVito rozmawiał z Disneyem na temat zagrania w filmie Filokteta, mentora głównego bohatera. Dla przypomnienia DeVito dubbingował postać w animacji. Oczywiście wszystkie wspomniane informacje należy jak na razie traktować z przymrużeniem oka.

Dla przypomnienia animacja “Herkules” trafiła do kin w 1997 roku. Bohaterem produkcji jest tytułowy syn Zeusa. Za sprawą działania swojego wuja, Hadesa, chłopiec zostaje strącony z Olimpu i wychowany wśród śmiertelników. Wiele lat później Herkules postanawia zostać herosem. Wobec tego udaje się do słynnego trenera bohaterów, Filokteta.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych