Kaskader – nowy zwiastun filmu. Ryan Gosling i mnóstwo szalonej akcji

Universal Pictures zaprezentowało nowy zwiastun komedii akcji Kaskader od twórcy Johna Wicka i Deadpoola 2. Premiera w maju.

The Fall Guy/Kaskader
fot. Universal Pictures

“Kaskader” to nowy film akcji, którego reżyserem jest David Leitch (“John Wick”, “Bullet Train”). Produkcja jest luźno oparta na popularnym w latach 80. amerykańskim serialu. Do sieci trafił nowy zwiastun filmu. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Bohaterem produkcji jest Colt Seavers. To kaskader, którego kariera załamała się nagle po wypadku na planie. Po czasie zostaje zatrudniony przy produkcji hollywoodzkiego blockbustera science fiction, którego reżyserką jest jego była dziewczyna. Punktem wyjścia dla fabuły jest zniknięcie głównej gwiazdy filmu. Producentka projektu wynajmuje Colta, aby odnalazł zaginionego aktora. Kaskader w śledztwie musi wykorzystać swoje zawodowe umiejętności, aby rozwikłać tajemnicę. Produkcja jest prawdziwym listem miłosnym dla zawodu kaskadera, który przez lata wykonywał w Hollywood reżyser David Leitch.

W głównej roli w produkcji występuje Ryan Gosling. Ponadto w obsadzie znajdują się Emily Blunt, Hannah Weddingham, Aaron Taylor-Johnson, Stephanie Hsu, Teresa Palmer oraz Winston Duke.

Premiera filmu w polskich kinach 3 maja 2024 roku.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych