Powstanie Krzyk 7. Jest reżyser filmu

Wybrano reżysera filmu Krzyk 7. To twórca bardzo dobrze znany fanom horrorów, szczególności tych z komediowym zacięciem.

Krzyk
fot. Paramount Pictures

W przygotowaniu znajduje się film “Krzyk 7”, czyli kolejna część kultowej serii slasherów, w której możemy zobaczyć zabójcę Ghostface’a. Wybrano reżysera produkcji. Otóż za kamerą projektu stanie Christopher Landon. Twórca jest dobrze znany fanom gatunku horroru. W jego dorobku znajdziemy takie produkcje jak “Śmierć nadejdzie dziś” i “Piękna i rzeźnik”.

Reżyser przejmie stanowisko po duecie Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, którzy reaktywowali serię w 2022 roku i nakręcili dwa filmy z cyklu, z których “Krzyk VI” trafił do kin w 2023 roku. Dwa obrazy przywróciły na ekran znanych bohaterów z serii, ale wprowadziły również nowe, główne twarze, czyli między innymi Sam graną przez Melissę Barrerę i Tarę, w którą wciela się Jenna Ortega.

Krzyk
fot. Paramount Pictures

Ostatnie dwa filmy z cyklu zarobiły w kasach na świecie odpowiednio 137,7 miliona dolarów i 168,9 miliona dolarów. Zapewne w obsadzie kolejnej odsłony powrócą wspomniane już Barrera i Ortega oraz Jasmin Savoy Brown i Mason Gooding.

Źródło: hollywoodreporter.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych