Mass Effect 5 – BioWare wypuściło tajemniczy teaser nowej gry

BioWare zaprezentowało wideo, które być może oznacza początek kampanii dotyczącej gry Mass Effect 5. Poznajcie szczegóły akcji.

Gry wideo
fot. BioWare/EA

“Mass Effect 5” to kolejna gra z kultowej serii kosmicznych RPG od studia BioWare. Tytuł zapowiedziano w 2020 roku w krótkim teaserze. Jednak od tamtej pory nie dowiedzieliśmy się nic na temat produkcji. Być może w końcu to się się zmieni.

7 listopada co roku obchodzony jest N7 Day, święto dla każdego fana Mass Effect. Z tej okazji BioWare zamieściło na swoim oficjalnym koncie na X wpis, w którym dziękowali fanom cyklu. Na końcu jednak umieszczono zakodowane binarnie słowo Epsilon, czyli liczbę “5” po grecku. Nie trzeba było długo czekać aż do sieci trafił nowy teaser gry “Mass Effect 5”. Przedstawia on tajemniczą postać w kombinezonie z symbolem N7. Być może jest to Liara T’Soni, bohaterka oryginalnej trylogii, pochodząca z rasy Asari. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Być może zatem w końcu rozpoczęto większą kampanię, która ma na celu oficjalnie zapowiedzieć nową grę z serii. 7 grudnia odbędzie się The Game Awards, wielka gala rozdania nagród dla najlepszych tytułów roku. Na wydarzeniu, które online śledzą miliony widzów, pokazywane są zwiastuny nadchodzących produkcji. Zatem byłby to doskonały moment, aby zaprezentować pełny zwiastun “Mass Effect 5”.

Źródło: oficjalne konto X BioWare

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych