Mickey 17 – Bong Joon-ho wszedł w spór z Warner Bros? Nowe informacje o opóźnieniu filmu

Do sieci trafiła nowa plotka dotycząca przesunięcia premiery filmu sci fi Mickey 17 od twórcy Parasite. Poznajcie szczegóły.

Mickey 17
fot. Warner Bros. Pictures

“Mickey 17” to widowisko science fiction w reżyserii nagrodzonego Oscarem reżysera Bong Joon-ho. To również pierwszy film twórcy od czasu “Parasite”. Projekt w lutym został po raz kolejny przesunięty, tym razem na styczeń 2025 roku. Początek roku to okres, w którym zwykle nie wypuszcza się w kinach wysokobudżetowych widowisk, które miałyby stać się hitami kasowymi. Dlatego zaczęto spekulować, że Warner Bros nie wróży sukcesu w box office projektowi, na który wydano już 150 mln dolarów. Teraz do sieci trafiła pogłoska, na temat powodu opóźnienia premiery.

Otóż Daniel Richtman, znakomicie poinformowany i wiarygodny insider, twierdzi, że toczy się spór między koreańskim reżyserem i Warner Bros w sprawie ostatecznej wersji filmu. Studio chce wypuścić bardziej „przystępną” dla widza wersję, której Bong nie pochwala. To potwierdzałoby wcześniejsze plotki, o tym, że kilka różnych wersji produkcji doczekało się pokazów testowych.

“Mickey 17” to adaptacja powieści science fiction autorstwa Edwarda Ashtona. Bohaterem produkcji jest tytułowy “wymienialny”. Mickey jest pracownikiem ekspedycji powołanej do skolonizowania lodowej planety Niflheim. Jest wysyłany do najniebezpieczniejszych zadań, ponieważ gdy ginie, jego osobowość wraz ze wspomnieniami zostają przesłane do kolejnej kopii. Problem pojawia się, gdy w czasie jednej z misji zostaje omyłkowo wzięty za poległego, a do akcji został już powołany nowy klon.

W głównej roli występuje Robert Pattinson. Ponadto w obsadzie znajdują się Steven Yeun, Mark Ruffalo, Toni Collette, Naomi Ackie oraz Holliday Grainger.

Źródło: Patreon Daniela Richtmana

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych