Marvel’s Spider-Man 2 – ogromny Nowy Jork w nowym zwiastunie gry. Pierwsze spojrzenie na Mysterio

Do sieci trafił nowy zwiastun gry Marvel’s Spider-Man 2, który przedstawia wiele elementów rozgrywki. Premiera w październiku.

Marvel's Spider-Man 2
fot. screen z YouTube

“Marvel’s Spider-Man 2” to zbliżająca się wielkimi krokami nowa gra na PlayStation 5 od studia Insomniac Games. W czasie wydarzenia State of Play zaprezentowano nowy zwiastun produkcji, który zapowiedział kilka elementów gameplayu. Przede wszystkim w produkcji mapa Nowego Jorku będzie dwa razy większa niż w poprzednich częściach. Dodane zostaną Queens i Brooklyn.

Ponadto na graczy czeka wiele nowych aktywności, które będą objawiać się na mapie na przykład tajemniczymi symbolami na niebie. Pojawią się również kolejni złoczyńcy, nie tylko zapowiedziani wcześniej Venom, Jaszczur i Kraven Łowca. Nowe wideo daje między innymi pierwsze spojrzenie na Mysterio. Gra da nam również ogromny wybór kostiumów Spider-Mana do odblokowania. Materiał możecie sprawdzić poniżej.

Szczegóły fabuły gry są trzymane w tajemnicy. Wiadomo, że fundamentem będzie połączenie się Petera Parkera z symbiontem, który z czasem stworzy Venoma. W grze zobaczymy również po raz pierwszy Harry’ego Osborna, który w poprzednich częściach był poddawany leczeniu na tajemniczą chorobę.

Premiera gry 20 października.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych