Na rauszu – jest reżyser amerykańskiego remaku. To znany aktor i komik

Amerykańska wersja duńskiego filmu Na rauszu nabiera kształtów. Wybrano reżysera projektu.

Na rauszu
fot. materiały prasowe

W 2021 roku ujawniono, że powstanie amerykański remake duńskiej czarnej komedii “Na rauszu” z 2020 roku. Dla przypomnienia obraz otrzymał Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego. Teraz wybrano reżysera projektu. Chris Rock podpisał kontrakt na nakręcenie filmu. Aktor, komik i reżyser pracuje obecnie również nad filmową biografią Martina Luthera Kinga. W jego reżyserskim dorobku znajdziemy między innymi komedie “Pierwsza piątka” oraz “Chyba kocham swoją żonę”.

Jennifer Davisson i Leonardo DiCaprio zajmą się produkcją z ramienia Appian Way, a Brad Weston i Collin Creighton będą producentami reprezentującymi Makeready. Stuart Bloomberg napisał wersję roboczą scenariusza, a teraz do współpracy z Rockiem zatrudnią nowego scenarzystę.

Chris Rock
fot. Netflix

W duńskim oryginale na podstawie scenariusza Vinterberga i Tobiasa Lindholma, wystąpili Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang i Lars Ranthe w rolach czterech nauczycieli szkoły średniej, którzy przeprowadzają eksperyment mający na celu utrzymanie stałego poziomu nietrzeźwości przez cały dzień pracy. Niespokojni i znudzeni, działają w oparciu o teorię, że określony poziom alkoholu zwiększa kreatywność i szczęście. 

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych