The Last of Us Part 3 już powstaje? Wiarygodni insiderzy ujawniają pierwsze szczegóły gry

Do sieci trafiły nowe plotki dotyczące The Last of Us Part 3, gry, na którą czeka wielu fanów produkcji ze stajni Naughty Dog.

The Last of Us
fot. Naughty Dog/SIE

“The Last of Us Part 3” to gra, o której plotki pojawiają się od dłuższego czasu. Studio Naughty Dog jeszcze oficjalnie nie zapowiedziało projektu, ale pogłoski na temat stopnia rozwoju produkcji cały czas krążą w przestrzeni publicznej. Najnowsze z nich ujawnili Daniel Richtman i ViewerAnon, insiderzy, których informacje już wiele razy potwierdzały się w przeszłości.

Według Richtmana w produkcji zobaczymy pięć nowych postaci tworzących grupę ocalałych, która mieszka w wiktoriańskim domu, służącym im za bazę. Piątka nowych bohaterów to:

  • Val – liderka grupy
  • Ezra – sam chce zostać liderem i odebrać dom z rąk Val
  • Lucas – uprzejmy, jednak nawiąże relację z innym członkiem ocalałych, pokazując przy tym swoją mroczną stronę
  • Mason – były żołnierz. Kiedy Val zostaje liderką będzie musiał wybierać między lojalnością wobec Ezry, a lojalnością wobec grupy.
  • Gracis – kobieta w wieku 18-25 lat
The Last of Us
fot. Naughty Dog/SIE

Natomiast ViewerAnon twierdzi w swoim wpisie, że w tym roku mają rozpocząć się nagrania dźwięku i sesje motion capture do produkcji. Twierdzi również, że Ellie będzie miała co najmniej tak dużą rolę w grze, jak w poprzedniej części.

Źródło: ComicBook.com/Twitter.com/DanielRPK

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych