Paddington w Peru – zwiastun filmu. Kultowy miś na szalonej przygodzie

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu familijnego Paddington w Peru. Premiera produkcji została zaplanowana na listopad.

Paddington w Peru
fot. screen z YouTube

“Paddington w Peru” to nowa odsłona popularnej, filmowej serii o jednym z najbardziej znanych misiów popkultury. Do sieci trafił pierwszy zwiastun promujący produkcję. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Miś Paddington wraz ze swoją rodziną Brownów postanawia wyruszyć w daleką podróż do Ameryki Południowej, a dokładniej do Peru, aby odwiedzić swoją ukochaną ciocię Lucy. W tym celu wszyscy udają się do umieszczonego nieopodal lasu deszczowego Domu dla Emerytowanych Niedźwiedzi. To jednak dopiero początek niezwykle ekscytującej przygody, w trakcie której odkryją wiele tajemnic. Przed nimi podróż życia, która poprowadzi ich od amazońskiej dżungli aż po górskie szczyty Peru!

Głosu tytułowemu misiowi użyczy ponownie Ben Whishaw. Ponadto w obsadzie znajdują się Antonio Banderas, Olivia Colman, Hugh Bonneville, Julie Walters, Jim Broadbent, Imelda Staunton, Madeleine Harris, Samuel Joslin i Emily Mortimer.

Producentami filmu są Rosie Alison i David Heyman, którzy pracowali również przy hicie „Wonka”. Roli reżysera podjął się Dougal Wilson – pomysłowy, wizjonerski i cieszący się wielkim uznaniem twórca filmów reklamowych oraz teledysków dla takich zespołów jak Coldplay, Massive Attack i Bassement Jaxx. Za wykraczającą poza ocean i naszą półkulę ziemską historię odpowiada specjalista od zwariowanych opowieści Mark Burton – scenarzysta „Paddingtona 2” oraz niezapomnianej serii filmów „Madagaskar”. Zdjęcia do filmu realizowane były w Wielkiej Brytanii, Peru oraz Kolumbii.

Premiera filmu w polskich kinach 15 listopada.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych