Piraci z Karaibów – gwiazda The Bear bohaterką nowego filmu z serii?

Do sieci trafiła plotka dotycząca kolejnego filmu z serii Piraci z Karaibów. Oto, kto może zagrać główną rolę.

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
fot. Disney

Piraci z Karaibów to uwielbiana przez miliony widzów na całym świecie seria filmów Disneya. Jednak ostatnie dotychczas widowisko z cyklu widzowie zobaczyli w 2017 roku. Od tamtej pory franczyza stanęła w martwym punkcie, na co złożyło się kilka czynników, między innymi oskarżenia wobec Johnny’ego Deppa wystosowane przez jego byłą żonę Amber Heard. W ostatnich latach krążyły pogłoski, że w Disneyu pracuje się nad dwoma nowymi filmami z serii. Jeden z nich miałby być spin-offem z Margot Robbie w roli głównej, a drugi szóstą częścią głównego cyklu. Teraz do sieci trafiła nowa plotka na temat projektów.

Daniel Richtman, znakomicie poinformowany insider, którego newsy zwykle się sprawdzają, wyjawił, że Disney ma na oku Ayo Edebiri, jako kandydatkę do zagrania głównej roli w szóstej części Piratów z Karaibów. Nad wspomnianym projektem pracują twórca “Czarnobyla” i “The Last of Us” Craig Mazin oraz Ted Elliott, scenarzysta poprzednich odsłon cyklu. Co ciekawe Richtman twierdzi, że spin-off z Margot Robbie nadal znajduje się w przygotowaniu.

The Bear 2/ Emmy/Piraci z Karaibów
fot. FX

Insider wyjawił, że w poprzedniej wersji główną protagonistką szóstej części miała być Red, oparta na postaci z atrakcji Disneylandu. Miała ją zagrać Karen Gillan. Natomiast teraz bohaterką ma być Anne (chociaż może to być tylko kryptonim), która poprowadzi załogę młodych piratów w poszukiwaniu skarbu.

Źródło: oficjalne konto X Daniela Richtmana

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych