Superman: Legacy – film znalazł swojego Lexa Luthora

Do sieci trafiła informacja na temat castingu Lexa Luthora w widowisku Superman: Legacy. Premiera w 2025 roku.

Lex Luthor
fot. DC

“Superman: Legacy” to pierwsze widowisko z szykowanego przez Warner Bros. Pictures DCU, czyli uniwersum filmów i seriali zbudowanych wokół postaci z komiksów DC. Jedna z ról, która pozostawała do obsadzenia w produkcji, to Lex Luthor. W końcu znaleziono odtwórcę ikonicznego złoczyńcy. Jak podaje portal Deadline oraz insider Jeff Sneider Nicholas Hoult wcieli się w postać. Aktor dla przypomnienia wcześniej brał udział w przesłuchaniu do roli Supermana, jednak ostatecznie jej nie otrzymał.

Według informacji, jakie pojawiają się w sieci, to jednak nie Luthor ma być głównym czarnym charakterem widowiska. Dobrze poinformowany scooper CanWeGetSomeToast twierdzi, że to Brainiac odegra najważniejszą rolę w filmie. Wcześniej pojawiła się również pogłoska, że to grupa The Authority ma być przeciwnikiem Człowieka ze Stali w filmie.

David Corenswet wcieli się w rolę Clarka Kenta/Supermana, a Rachel Brosnahan sportretuje Lois Lane. Ponadto w obsadzie znajdują się Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific, Nathan Fillion jako Guy Gardner, Anthony Carrigan jako Metamorpho i Gabriela de Faría jako The Engineer.

Premiera filmu w kinach 11 lipca 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych