Prosta sprawa – serial na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza

Padł ostatni klaps na planie serialu Prosta sprawa na podstawie popularnej powieści Wojciecha Chmielarza.

Prosta sprawa
fot. CANAL+

Zakończono prace na planie serialu CANAL+ “Prosta sprawa”. Ujawniono, że premiera produkcji będzie miała miejsce wiosną 2024 roku. Podstawą dla projektu jest popularna powieść Wojciecha Chmielarza o bezimiennym bohaterze.

Najnowsza produkcja CANAL+ to serial o bohaterach, którzy muszą balansować pomiędzy dobrem a złem. Głównym protagonistą jest bezimienny mściciel z trudną przeszłością. Zależy mu na spłacie długu człowiekowi, który wiele lat temu, całkowicie bezinteresownie, pożyczył mu pieniądze, a obecnie jest zamieszany w konflikt z lokalną mafią. Od tego momentu zaczyna się walka głównego bohatera o życie, i to nie tylko swoje.

W głównych rolach m.in. Mateusz Damięcki, Piotr Adamczyk, Iza Kuna, Maciej Musiał, Mateusz Kmiecik, Magdalena Wieczorek oraz Mateusz Więcławek.

Scenarzystą i reżyserem serialu jest Cyprian T. Olencki (“Furioza”), za zdjęcia odpowiada Klaudiusz Dwulit (“Furioza”), za scenografię Natalia Maciejewska (“Emigracja XD”), za kostiumy Milena Jaroszek (“Furioza”), za charakteryzację Alina Janerka (“Mały Zgon”), a za udźwiękowienie Jerzy Murawski (“Ukryta sieć”) i Grzegorz Żaglewski.

Źródło: media.pl.canalplus.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych