Rage of Stars – zwiastun polskiego filmu sci fi z międzynarodową obsadą

Zadebiutowała pierwsza zapowiedź filmu Rage of Stars od polskiego reżysera Łukasza Roga. Premiera w 2024 roku.

Rage of stars
fot. Karolina Pelc

“Rage of Stars” to polski film science fiction, którego reżyserem jest Łukasz Róg. Produkcja jest pełnometrażowym rozwinięciem shorta twórcy pod tytułem “No Stars Anymore”. Za produkcję odpowiada studio Lukra Films, którego Łukasz jest współzałożycielem. Do sieci trafił pierwszy teaser produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Punktem wyjścia dla historii jest postać kobiety z międzynarodowych oddziałów specjalnych, która ma przeczucie o zbliżającym się końcu świata. Scenerią dla filmu był Rzeszów, rodzinne miasto reżysera. Realizacja zdjęć w większości odbywała się w nocy.

Łukasz Róg spośród 8 tysięcy zgłoszeń wybrał 8 aktorów – 6 z zagranicy i 2 z Polski. W roli głównej wystąpi Andrea Tivadar, brytyjska aktorka rumuńskiego pochodzenia, którą można było zobaczyć w kilku międzynarodowych produkcjach, m.in. “Obsesja Eve”, “If only” czy “Safe inside”, gdzie zagrała główną rolę. W filmie wystąpią także: Małgorzata Klara, Mayu Gralińska – Sakai, Jord Knotter i znani z serialu “Wikingowie”: Jack McEvoy i Elijah Rowen.

Premiera produkcji w 2024 roku. Oficjalna data nie została jeszcze ustalona.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych