Ród smoka – wiadomo, kiedy 2. sezon serialu trafi do HBO

Szef HBO ujawnił, kiedy możemy spodziewać się premiery nowego sezonu serialu Ród smoka. Wiadomość może ucieszyć fanów.

Ród smoka
fot. HBO

“Ród smoka” to hitowy serial stacji HBO, który stanowi spin-off kultowej “Gry o tron”. Jak podaje portal Variety premiera 2. sezonu serialu “Rodu smoka” będzie miała miejsce latem 2024 roku w HBO. Taką informację ogłosił szef sieci Casey Bloys podczas czwartkowej konferencji prasowej. Na prezentacji pierwszy zwiastun drugiego sezonu został wyświetlony wyłącznie dla przedstawicieli mediów, którym nie wolno podawać szczegółów dotyczących treści materiału filmowego.

Dla przypomnienia fabuła produkcji została oparta na powieści George’a RR Martina pod tytułem “Ogień i krew”. Akcja produkcji dzieje się prawie 200 lat przed wydarzeniami z “Gry o tron”. Serial skupia się na rządach rodu Targaryenów w Westeros w szczytowym okresie jego panowania. Widowisko przedstawia wydarzenia, które doprowadziły do wojny domowej zwanej Tańcem Smoków i przebieg konfliktu.

W obsadzie 2. sezonu znajdują się między innymi Emma D’Arcy, Matt Smith, Olivia Cooke, Fabien Frankel, Rhys Ifans, Eve Best i Steve Toussaint. Nowo ogłoszeni aktorzy, którzy dołączą do 2. sezonu produkcji to Gayle Rankin jako Alys Rivers, Simon Russell Beale jako ser Simon Strong, Freddie Fox jako ser Gwayne Hightower i Abubakar Salim jako Alyn z Hull.

Źródło: Variety.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych