Rojst Millenium – teaser serialu. To finał popularnej trylogii

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź polskiego serialu Rojst Millenium. Premiera produkcji już w lutym.

ROJST MILLENIUM
fot. R. Palka/Netflix

“Rojst Millenium” to trzeci sezon popularnej serii kryminalnej, która rozpoczęła swój byt na platformie Showmax, by potem kontynuować historię w serwisie Netflix. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej odsłony, która będzie zarazem finałowym sezonem. Premiera wszystkich sześciu odcinków 28 lutego. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

W nowym sezonie przewodnikiem po przeszłości będzie postać młodego kierownika hotelu Centrum, stawiającego pierwsze kroki w swojej przebojowej karierze, zagrana brawurowo przez Filipa Pławiaka. U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, a znani bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Odkryją, gdzie zrodził się i dokąd zmierza cały mrok kryjący się w lesie na Grontach.

W obsadzie znajdują się Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Filip Pławiak, Piotr Fronczewski, Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Janusz Gajos,  Tomasz Schuchardt, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik, Ewelina Starejki, Marcin Bosak, Vanessa Aleksander, Wanda Marzec, Mikołaj Chroboczek, Konrad Eleryk, Tomasz Sapryk, Marianna Gierszewska, Wojciech Kalarus, Maria Kania, Michalina Łabacz i Antoni Sałaj. Za reżyserię odpowiada Jan Holoubek, który również napisał scenariusz do spółki z Kasprem Bajonem.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych