Różyczka 2 – Magdalena Boczarska powraca w pierwszym zwiastunie filmu

Monolith Films zaprezentowało pierwszą zapowiedź filmu Różyczka 2. Premiera produkcji została zaplanowana na październik.

Różyczka 2
fot. Jarosław Sosiński

“Różyczka 2” to nieoczywista kontynuacja filmu z 2010 roku. Fabuła skupia się na córce głównej bohaterki oryginału. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Joanna Warczewska ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż. Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta. Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent, wpływowy polityk i przyjaciel z przeszłości? Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.

W obsadzie znajdują się: Magdalena Boczarska (Joanna Warczewska / Kamila Sakowicz), Janusz Gajos (Prezes Marczuk), Robert Więckiewicz (Roman Rożek), Mateusz Banasiuk (Ryszard); Adrian Topol (Dawid), Maria Seweryn (Dorota), Jacek Braciak (Sobol), Paweł Małaszyński (Krzysztof). Reżyserem jest Jan Kidawa-Błoński. Za scenariusz odpowiadają Maciej Karpiński i Agatha Dominik.

Premiera filmu w kinach 20 października 2023 roku.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych