Sandman – wznowiono zdjęcia do 2. sezonu serialu. Nowe zdjęcie zza kulis

Prace nad 2. sezonem serialu Sandman wystartowały ponownie. Przy okazji zaprezentowano nowe zdjęcie zza kulis produkcji.

Sandman
fot. Liam Daniel/Netflix © 2022

“Sandman” to serial Netflixa, który został oparty na kultowym komiksowym cyklu napisanym przez Neila Gaimana. Strajk aktorów sprawił, że produkcja złapała opóźnienie w pracach na planie. Jednak ekipa już powróciła do kręcenia, o czym poinformowano za pomocą nowego zdjęcia zza kulis. Możecie sprawdzić je poniżej.

Szczegóły fabuły 2. sezonu są trzymane w tajemnicy. Dla przypomnienia bohaterem produkcji jest Morfeusz, jeden z Nieskończonych, władca Krainy Snów. Sugeruje się, że w nowej odsłonie mamy zobaczyć ekranową wersję tomu “Ulotne życia”. W nim Maligna, najmłodsza z rodzeństwa Nieskończonych, prosi Morfeusza o pomoc w odnalezieniu ich zaginionego brata – Zniszczenia. Ich wyprawa prowadzi również do naprawy relacji Władcy Snów z jego synem – Orfeuszem.

W obsadzie 2. sezonu powrócą między innymi Tom Sturridge jako Morfeusz oraz Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Kirby Howell-Baptiste i Mason Alexander Park. Premiera produkcji nie jest znana.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych