Scott Pilgrim otrzymał swoje własne anime od Netflixa. Oto pierwszy zwiastun

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź anime Scott Pilgrim. Premiera produkcji została zaplanowana na listopad.

Scott Pilgrim
fot. Netflix

“Scott Pilgrim” to serial anime Netflixa oparty na komiksowym cyklu autorstwa Bryana Lee O’Malleya. Seria doczekała się już swojej aktorskiej adaptacji, która trafiła do kin w 2010 roku. Film pod tytułem “Scott Pilgrim kontra świat” nie odniósł sukcesu w box office, jednak po latach stał się produkcją kultową. Teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun anime. Ujawnia on, że serial trafi do oferty platformy Netflix 17 listopada 2023 roku. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Oryginał opowiada o tytułowym bohaterze, który zakochuje się w pięknej Ramonie Flowers. Jednak, aby mógł z nią być, musi spełnić jeden warunek – pokonać wszystkich byłych dziewczyny. Każdy pojedynek z ex Ramony zostaje ukazany jako starcie z bossem w grach wideo.

W obsadzie dubbingu znajdują się aktorzy i aktorki znani z filmowej wersji z 2010 roku, którzy powtórzą swoje role z produkcji. Znaleźli się w niej między innymi Michael Cera, Mary Elizabeth Winstead, Chris Evans, Brie Larson, Kieran Culkin, Anna Kendrick, Brandon Routh oraz Aubrey Plaza.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych