Supergirl w DCU – być może pojawiła się faworytka do roli bohaterki

Do sieci trafiła plotka dotycząca castingu Supergirl w powstającym DCU. Mowa o konkretnej aktorce, która może otrzymać rolę.

Supergirl: Woman of Tomorrow
fot. DC

DCU, czyli nowe ekranowe uniwersum filmów i seriali na podstawie komiksów DC, powoli nabiera kształtów. Jedną z niewiadomych jest to, kto zostanie nową Supergirl. Teraz w sieci pojawiła się plotka na ten temat. John Rocha z podcastu The Hot Mic, zwykle dobrze poinformowany insider, twierdzi, że Madelyn Cline może prowadzić rozmowy w sprawie zagrania Kary Zor-El lub jest kimś, kogo James Gunn widzi w tej kreacji. Oczywiście jak na razie jest to tylko pogłoska.

Cline jest znana szerokiej publiczności ze swoich ról w popularnym serialu Netflixa “Outer Banks”, gdzie wciela się w postać Sarah, oraz w filmie “Glass Onion”, gdzie sportretowała Whiskey.

Madelyn Cline w serialu Outer Banks/Supergirl
fot. Jackson Lee Davis/Netflix © 2023

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Supergirl może zadebiutować w DCU już w widowisku “Superman: Legacy”. Jednak w przygotowaniu znajduje się również solowy film z bohaterką zatytułowany “Supergirl: Woman of Tomorrow”. Jeśli pierwsza informacja okaże się prawdą, wkrótce powinniśmy poznać oficjalny komunikat w sprawie castingu.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych