The Bikeriders – Austin Butler jako członek gangu motocyklowego na pierwszym zdjęciu z filmu

Dramat The Bikeriders doczekał się pierwszego zdjęcia, które trafiło do sieci. Premiera produkcji w grudniu.

The Bikeriders
fot. Warner Bros Pictures

“The Bikeriders” to oczekiwany film w gwiazdorskiej obsadzie, którego reżyserem jest Jeff Nichols (“Take Shelter”). Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z produkcji. Możemy na nim zobaczyć Austina Butlera, który wciela się w projekcie w jednego z głównych bohaterów, Benny’ego. Zdjęcie jest dostępne poniżej.

Film bada subkulturę motocyklistów lat 60. Kathy, uparta członkini klubu motocyklowego Vandals, która jest żoną dzikiego, lekkomyślnego motocyklisty imieniem Benny, opowiada historię ewolucji grupy na przestrzeni dekad. Vandals zaczynali od statusu lokalnego klubu outsiderów, których zjednoczyły przyjaźń i szacunek dla ich silnego przywódcy Johnny’ego. Przez te wszystkie lata Kathy stara się jak najlepiej poradzić sobie z nieokiełznaną naturą męża i jego lojalnością wobec Johnny’ego, z którym, jej zdaniem, musi konkurować o uwagę Benny’ego. W miarę jak życie w Vandals staje się coraz bardziej niebezpieczne, a klubowi grozi przekształcenie się w bardziej złowrogi gang, Kathy, Benny i Johnny zmuszeni są dokonać wyboru dotyczącego swojej lojalności wobec klubu i siebie nawzajem.

The Bikeriders
fot. 20th Century Studios

W obsadzie oprócz wspomnianego Butlera znajdują się Jodie Comer, Tom Hardy, Michael Shannon, Mike Faist, Boyd Holbrook i Norman Reedus. 

Premiera filmu w kinach 1 grudnia 2023 roku.

Źródło: Theplaylist.net

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych