The Last of Us – wybrano serialową Abby? To faworytka fanów… do roli Ellie

Do sieci trafiła informacja dotycząca castingu Abby w 2. sezonie The Last of Us od HBO. To byłby oryginalny wybór.

The Last of Us
fot. Naughty Dog

Prace na planie 2. sezonu “The Last of Us” mają wystartować w styczniu 2024 roku. Kwestią, która nurtuje wszystkich fanów growego oryginału jest to, która aktorka wcieli się w postać Abby. Wcześniej w sieci pojawiała się między innymi kandydatura Florence Pugh. Teraz zadebiutowała nowa informacja o castingu. Według Jeffa Sneidera, bardzo dobrze poinformowanego insidera, Kaitlyn Dever przystąpiła do rozmów w sprawie zagrania Abby w 2. sezonie hitu HBO.

Co ciekawe należy w tym miejscu przypomnieć, że aktorka brała udział w castingu do 1. sezonu do roli Ellie. Dever była również faworytką fanów “The Last of Us” do zagrania głównej bohaterki serii. Oczywiście jak na razie należy tę informację traktować w kategorii plotki. Zdjęcia do 2. sezonu ruszą w styczniu, zatem w ciągu kilku tygodni powinniśmy poznać oficjalny komunikat w sprawie castingu Abby. Jeśli Dever dostanie tę rolę, to byłoby mocne odbiegnięcie od growego wizerunku postaci, ale przy tym ciekawy kierunek twórców.

Dla przypomnienia Abby w grze “The Last of Us Part II” pełni rolę zarówno antagonistki, jak i protagonistki produkcji. Wydarzenia z pierwszej części gry powodują, że kobieta znajduje się na kursie kolizyjnym z Joelem i Ellie. Abby jest członkinią paramilitarnej organizacji WLF (Frontu Wyzwolenia Waszyngtonu).

Źródło: oficjalne konto X Jeffa Sneidera

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych