Upload – zalogujcie się do Lakeview w zwiastunie 3. sezonu serialu

Amazon zaprezentował pierwszą zapowiedź 3. sezonu serialu komediowego Upload. Premiera nowej odsłony w październiku.

Upload 3. sezon
fot. Amazon

“Upload” to popularny serial komediowy platformy Amazon Prime Video, którego twórcą jest Greg Daniels (“The Office”). Rozpoczęła się kampania promocyjna 3. sezonu produkcji. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej odsłony. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Akcja 3. sezonu serialu rozpoczyna się po pobraniu Nathana, który jak wiadomo spędził poprzednie dwie odsłony w cyfrowym świecie. Bohater powrócił do żywych dzięki swojej byłej dziewczynie Ingrid. Jednak jak się okazuje to niezwykle ryzykowna procedura, ponieważ głowa Nathana dosłownie w każdej chwili może eksplodować. W międzyczasie cyfrowa kopia Nathana nadal przebywa w Lakeview. Ingrid pragnie wykorzystać tę szansę. Aleesha zostaje awansowana na menadżerkę i ma nową pasję w pracy, a samotny Luke szuka pracy w Szarej Strefie.

W obsadzie 2. sezonu znajdują się Robbie Amell, Andy Allo, Allegra Edwards, Zainab Johnson, Kevin Bigley, Owen Daniels, Josh Banday, Andrea Rosen oraz Barclay Hope.

Pierwsze dwa odcinki 3. sezonu zadebiutują na platformie Amazon Prime Video 20 października. Kolejne będą pojawiać się co tydzień.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych