The Last of Us Part III – gra powstanie? Jest już pomysł na fabułę

The Last of Us Part III zostało najprawdopodobniej oficjalnie potwierdzone. I to przez samego Neila Druckmanna. Poznajcie szczegóły.

The Last of Us
fot. Naughty Dog/SIE

“The Last of Us Part III” to gra, która nie została do tej pory oficjalnie zapowiedziana, jednak fani serii są pewni, że Naughty Dog na pewno nad nią pracuje. Teraz Neil Druckmann, prezes studia oraz dyrektor kreatywny i scenarzysta poprzednich dwóch części, zdradził, że ma pomysł na trzecią odsłonę.

W dokumencie “Grounded II”, który ujawnia kulisy powstania “The Last of Us Part II” twórca stwierdził, że sama seria zasługuje na jeszcze jeden rozdział. Zdradził, że długo nie mógł mu przyjść do głowy pomysł na fabułę godny zrealizowania. Jednak to się zmieniło. Druckmann powiedział, że nie ma jeszcze pełnej historii, ale koncept, który jest dla niego tak samo ekscytujący, jak te z pierwszych dwóch części. Stwierdził, że byłaby to historia, która działa samodzielnie, ale stanowi również połączenie z poprzednimi grami.

Można zatem słowa Druckmanna uznać za potwierdzenie, że “The Last of Us Part III” powstanie. Jednak przy tym scenarzysta zaznaczył, że jeśli fani będą chcieli coś innego, to Naughty Dog nie będzie na siłę wracało do tego świata. Powiedział nawet, że jeśli nigdy nie wrócą do tego uniwersum, to jest to dobry moment na zakończenie, ponieważ “The Last of Us Part II” dopięło wszystkie wątki.

Źródło: oficjalne konto YouTube Naughty Dog

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych