The Ministry of Ungentlemanly Warfare – zwiastun filmu. Guy Ritchie daje nam swoje Bękarty wojny

Do sieci trafił zwiastun filmu The Ministry of Ungentlemanly Warfare od twórcy Przekrętu. Premiera produkcji w kwietniu.

The Ministry of Ungentlemanly Warfare
fot. screen z YouTube

“The Ministry of Ungentlemanly Warfare” to nowy film w reżyserii Guya Ritchiego (“Dżentelmeni”), który został zainspirowany prawdziwą historią. Fundamentem dla produkcji jest książka Damiena Lewisa pod tytułem “Churchill’s Secret Warriors: The Explosive True Story of the Special Forces Desperadoes of WWII”. Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Film opowiada historię powołanego w czasach II wojny światowej przez Winstona Churchilla oddziału specjalnego. Jego członkowie mieli walczyć z nazistami w niekonwencjonalny na tamte czasy sposób, używając między innymi podstępu i skrytobójstwa. Drużyna była pierwszym na świecie oddziałem powołanym do tajnych operacji wojskowych.

W obsadzie produkcji znajdują się między innymi Henry Cavill, Eiza Gonzalez, Alan Ritchson, Henry Golding, Alex Pettyfer, Hero Fiennes Tiffin, Cary Elwes, Henry Zaga oraz Til Schweiger. Za scenariusz filmu odpowiadają Arash Amel, Paul Tamasy i Eric Johnson.

Premiera filmu w kinach 19 kwietnia.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych