The Movie Critic – Tom Cruise wystąpi w ostatnim filmie Tarantino?

W sieci gruchnęła plotka na temat filmu The Movie Critic. Być może obok Brada Pitta zobaczymy w nim Toma Cruise’a.

The Movie Critic
fot. Paramount Pictures

“The Movie Critic” ma być ostatnim filmem kinowym w karierze Quentina Tarantino. Nic więc dziwnego, że wiele gwiazd Hollywood dałoby się pokroić, aby wystąpić w produkcji kultowego reżysera. W obsadzie jest już Brad Pitt. Teraz pojawiła się plotka na temat kolejnego aktora z pierwszej ligi. Otóż Jeff Sneider, bardzo wiarygodny insider, twierdzi, że Tom Cruise stara się dopasować swój harmonogram, aby zagrać małą rolę albo cameo w produkcji Tarantino. Oczywiście jest to jak na razie niepotwierdzona informacja.

Co ciekawe Cruise mógł już wcześniej pracować z twórcą “Pulp Fiction”. Otóż podobno gwiazdor “Top Gun: Maverick” był jednym z pierwszych aktorów, o których Tarantino pomyślał przy obsadzaniu roli Cliffa Bootha w filmie “Pewnego razu… w Hollywood”. Ostatecznie w postać wcielił się Brad Pitt i otrzymał za swoją kreację Oscara.

Brad Pitt
fot. Andrew Cooper/Columbia Pictures

Szczegóły fabuły “The Movie Critic” są trzymane w tajemnicy. Wiadomo, że główny bohater jest wzorowany na prawdziwej postaci, krytyku filmowym, który pisał recenzje do magazynu porno. Akcja produkcji ma dziać się w Kalifornii, najprawdopodobniej w latach 70.

Źródło: theinsneider.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych