The Walking Dead: The Ones Who Live – Rick Grimes powraca w pełnym zwiastunie serialu

Do sieci trafiła pełna zapowiedź serialu The Walking Dead: The Ones Who Live. Premiera produkcji w lutym.

The Walking Dead: The Ones Who Live
fot. screen z YouTube

Główna seria “The Walking Dead” dobiegła końca, jednak cały czas rozwijane są nowe spin-offy produkcji. Jednym z nich jest “The Walking Dead: The Ones Who Live”. Produkcja skupia się na bardzo dobrze znanych widzom postaciach, Ricku Grimesie i Michonne. Do sieci trafił pełny zwiastun sześcioodcinkowego serialu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Produkcja bada kolejne losy Ricka i Michonne, którzy odnajdują się po wydarzeniach z głównej serii. Minęły lata i nasi bohaterowie muszą na nowo odbudować swoją relację. W serialu zobaczymy oczywiście sporo zombie, jednak największym zagrożeniem wydaje się utworzona Republika Obywatelska. Dowodzona przez charyzmatycznego Virgila ma zapewniać ochronę i bezpieczeństwo ludziom. Jednak wydaje się, że Republika nie jest tym, czym się wydaje.

W rolach głównych w produkcji występują Andrew Lincoln i Danai Gurira. Ponadto w obsadzie znajdują się Terry O’Quinn, Pollyanna McIntosh, Lesley-Ann Brandt, i Matt Jeffries. Showrunnerem projektu jest Scott M. Gimple.

Premiera serialu 25 lutego.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych