Thunderbolts – aktor z Top Gun: Maverick może zastąpić Stevena Yeuna w filmie

Podobno Marvel Studios ma swój aktorski wybór, jeśli chodzi o obsadzenie Sentry’ego w Thunderbolts. Poznajcie szczegóły.

Thunderbolts
fot. Marvel

“Thunderbolts” to jeden z kolejnych filmowych projektów MCU, w którym poznamy tytułową drużynę złożoną z bohaterów i złoczyńców Kinowego Uniwersum Marvela. Steven Yeun musiał zrezygnować z zagrania w filmie z powodu konfliktu w harmonogramie i Marvel Studios szuka aktora, który go zastąpi. Jak twierdzi znany i dobrze poinformowany insider, Daniel Richtman, podobno Lewis Pullman (“Top Gun: Maverick”) otrzymał ofertę na przejęcie roli po Yeunie. Informację tę potwierdził również branżowy portal The Hollywood Reporter.

Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, Yeun miał wcielić się w filmie w postać Sentry’ego, superbohatera znanego z komiksów, który posiada między innymi moc manipulowania światłem i tworzenia pól energetycznych. Jest to wynikiem eksperymentu z użyciem serum, które dało studentowi Robertowi Reynoldsowi ogromną moc.

W skład tytułowej drużyny wchodzą Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Yelena Belova (Florence Pugh), Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan), John Walker/U.S. Agent (Wyatt Russell) i Taskmaster (Olga Kurylenko). W filmie pojawi się również Julia Louis-Dreyfus jako Valentina Allegra de Fontaine oraz Ayo Edebiri w sekretnej roli. Za reżyserię odpowiada Jake Schreier, a scenariusz napisał Eric Pearson.

Premiera filmu w kinach 25 lipca 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych