Thunderbolts – wiadomo już, kogo gra Steven Yeun w filmie MCU

Robert Kirkman w jednym z wywiadów zdradził, w kogo w filmie Thunderbolts wciela się Steven Yeun. Nie jest to zaskoczeniem.

Thunderbolts
fot. Gene Page/AMC

“Thunderbolts” to jeden z kolejnych projektów Kinowego Uniwersum Marvela. W obsadzie widowiska znalazł się nominowany do Oscara Steven Yeun (“Minari”, “The Walking Dead”). Do tej pory nie było oficjalnie wiadomo, w kogo wciela się aktor. Sugerowano, że zagra Sentry’ego. Teraz tę informację potwierdził legendarny twórca komiksowy.

Robert Kirkman, twórca serii komiksowych “The Walking Dead” i “Invincible” w rozmowie Davidem Finchem stwierdził, że jego dobry przyjaciel Steven Yeun gra w filmie Sentry’ego. Zdradził, że zadzwonił do niego, gdy był przed przymiarką kostiumu. Wyjawił Kirkmanowi, że strój ma być niebiesko-żółty, czyli będzie przypominał swoją komiksową wersję.

Thunderbolts
fot. Marvel

W skład tytułowej drużyny wchodzą Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Yelena Belova (Florence Pugh), Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan), John Walker/U.S. Agent (Wyatt Russell) i Taskmaster (Olga Kurylenko). W filmie pojawi się również Julia Louis-Dreyfus jako Valentina Allegra de Fontaine oraz Ayo Edebiri w sekretnej roli. Za reżyserię odpowiada Jake Schreier, a scenariusz napisał Eric Pearson.

Premiera filmu w kinach 25 lipca 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych