The Last of Us – Dina i Jesse obsadzeni w 2. sezonie serialu

Powiększa się obsada 2. sezonu serialu The Last of Us. Obsadzono ważne role Diny i Jesse’ego. Poznajcie szczegóły.

The Last of Us
fot. SIE/Naughty Dog

Za rogiem początek zdjęć do 2. sezonu serialu “The Last of Us”. Wobec tego cały czas poznajemy nowych członków obsady produkcji. Najnowszymi nabytkami są Isabela Merced (“Madame Web”, “Superman: Legacy”) i Young Mazino (“Awantura”). Merced wcieli się w postać Diny, którą gracze mogli poznać w produkcji “The Last of Us Part II”. Bohaterka w grze staje się obiektem westchnień Ellie.

Tak o angażu aktorki wypowiedzieli się twórcy serialu, Neil Druckmann i Craig Mazin: “Dina jest jednocześnie ciepłą, genialną, dziką, zabawną i niebezpieczną postacią. Widzowie pokochają ją od razu. Trudno jest znaleźć odtwórczynię tak złożonej roli, chyba, że od razu trafisz na Isabelę Merced. Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyła do naszej rodziny”.

The Last of Us – Isabela Merced i Young Mazino

The Last of Us

Isabela Merced

fot. Sony Pictures

The Last of Us

Young Mazino

fot. Netflix

The Last of Us The Last of Us

Natomiast Mazino sportretuje Jesse’ego. To były Diny, który jest również ojcem jej dziecka. W serialu postać jest opisywana jako “Filar społeczności, który stawia swoje potrzeby na ostatnim miejscu. Czasem ogromnym kosztem…”.

W głównych rolach w 2. sezonie powrócą Pedro Pascal i Bella Ramsey. Ponadto zobaczymy między innymi Gabriela Lunę jako Tommy’ego i Kaitlyn Dever w roli Abby.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych