Wielka – nie będzie 4. sezonu. Hulu kasuje serial

Popularny serial platformy Hulu, Wielka, nie został przedłużony na 4. sezon, co może być sporym zaskoczeniem.

Wielka
fot. Hulu

30 sierpnia gruchnęła wiadomość, że Hulu postanowiło skasować serial “Wielka” po trzech sezonach. Przy wszystkich anulowanych projektach na przestrzeni ostatnich miesięcy ta informacja może wywołać największy szok. Projekt bowiem zgromadził przez swoje trzy sezony oddaną grupę fanów, zbierał bardzo pozytywne recenzje oraz otrzymał 7 nominacji do Emmy i 6 nominacji do Złotych Globów. Samo Hulu nie podało jeszcze oficjalnego powodu skasowania produkcji.

Dla przypomnienia serial mimo, że opowiadał o losach Katarzyny Wielkiej na jej drodze do władzy, to jest produkcją w pełni satyryczną i fikcyjną, która wykorzystuje pewne wątki z życia bohaterki. Projekt skupia się na przybyciu Katarzyny do Rosji, aby wyjść za mąż za cara Piotra, jej próbach zmiany zwyczajów w kraju, walki o władzę i samej trudnej relacji z mężem.

W rolach głównych w serialu wystąpili Elle Fanning i Nicholas Hoult. Ponadto w obsadzie znaleźli się: Phoebe Fox, Adam Godley, Gwilym Lee, Charity Wakefield, Douglas Hodge, Sacha Dhawan, Bayo Gbadamosi i Belinda Bromilow. W Polsce serial był dostępny na platformie HBO Max.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych