Winni – Gemma Arterton napada na banki i walczy o życie w zwiastunie serialu

Do sieci trafił zwiastun serialu kryminalnego Winni od Hulu. Premiera produkcji została zaplanowana na grudzień.

Winni
fot. screen z YouTube

“Winni” to nowy serial kryminalny platformy Hulu. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Joe Petrus żyje amerykańskim snem: jest narzeczonym Julesa, przybranym ojcem Frankiego i Buda i rozpoczyna własny biznes w sennym podmiejskim miasteczku. Ale Joe ma sekret, który ukrywa przed rodziną. Trzy lata wcześniej mężczyzna został zwerbowany przez osławioną brytyjską kryminalistkę Dianne Harewood, aby dołączyć do jej załogi i wziąć udział w rabunku, który miał wzbogacić Joe i zapewnić mu zupełnie nowe życie. A teraz jego niebezpieczna przeszłość ma go wkrótce dogonić. Kiedy zabójca zaczyna brać na cel ekipę stojącą za rabunkiem, Joe zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem na zapewnienie rodzinie bezpieczeństwa jest powrót do Londynu, nawiązanie kontaktu ze swoim starym gangiem i wyśledzenie Dianne.

W obsadzie produkcji znajdują się Gemma Arterton, Nathan Stewart-Jarrett, Kirby Howell-Baptiste, Tara Abboud, Niamh Algar, Ned Dennehy, Kevin Vidal oraz Eddie Izzard. Twórcą produkcji jest Jonathan Blakeson.

Premiera serialu 8 grudnia na platformie Hulu. W Polsce produkcję zobaczymy w serwisie Disney+ wcześniej, bo 29 listopada.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych