X-Men ’97 – na SDCC pokazano klipy z serialu. Zdradzają nowe szczegóły produkcji

W czasie San Diego Comic-Conu pokazano materiały promujące serial animowany X-Men ’97. Poznajcie szczegóły.

X-Men The Animated Series
fot. Marvel

“X-Men ’97” to tworzony przez Marvel Studios dla platformy Disney+ serial animowany, który stanowi kontynuację kultowej produkcji “X-Men: The Animated Series” z 1992 roku. Projekt był promowany na trwającym obecnie San Diego Comi-Conie. Na panelu produkcji ukazano nowe klipy z serialu. Do sieci trafiły ich opisy.

Otóż w jednym z nich tytułowa drużyna mutantów przesłuchuje jednego z antagonistów produkcji, dr Traska. Dla przypomnienia Doktor Bolivar Trask był w komiksach odpowiedzialny za powstanie Sentineli, ogromnych robotów, które polują na mutantów. W klipie Jean Grey za pomocą Cerebro próbuje włamać się do umysłu złoczyńcy. Wygląda na to, że Trask odegra ważną rolę w produkcji. Wcześniej zapowiedziano już, że głównym antagonistą ma być Mister Sinister.

X-Men '97
fot. Marvel

Inny materiał pokazuje X-Menów w akcji, spadających z powietrza, a Cyclops używa swoich wiązek laserowych do spowolnienia lądowania.

Materiały ujawniły również, że w produkcji pojawi się niszczycielski robot, Master Mold, a Archangel i Bishop będą oficjalnie członkami X-Menów. Jednak największa nowina to ciężarna Jean Grey, którą zobaczymy w serialu.

Źródło: Toonado.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych