Zostaw świat za sobą – zwiastun filmu Netflixa od twórcy Mr. Robot

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź thrillera Zostaw świat za sobą. Premiera produkcji w grudniu.

Zostaw świat za sobą

“Zostaw świat za sobą” to film Netflixa w reżyserii Sam Esmaila. Produkcja została oparta na bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Rumaana Alama. Do sieci trafił pierwszy zwiastun thrillera. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Oto opis literackiego pierwowzoru pochodzący od wydawcy:

“Amanda i Clay potrzebują wytchnienia od życia w Nowym Jorku. Decydują się udać wraz z nastoletnim synem i córką do odległego zakątka Long Island, gdzie czeka na nich wynajęty na tydzień luksusowy letni dom. Czar tego wyjątkowego miejsca przerywa jednak tajemnicze pukanie do drzwi w środku nocy. To właściciele – ciemnoskóra para, Ruth i G.H., którzy przybyli, by przekazać małżeństwu hiobową wieść. Kobieta i mężczyzna twierdzą, że Nowy Jork ogarnęła ciemność. Nie działają telewizory i Internet, nie ma dostępu do telefonów komórkowych… cały świat nagle stanął w miejscu. Amanda i Clay po początkowej panice zaczynają zastanawiać się, czy uwierzyć w roztaczaną przez małżeństwo katastroficzną wizję. W domu na wsi, gdzie i tak pozbawieni byli wszelkich udogodnień, bardzo trudno jest zweryfikować przekazane im informacje. Czy powinni ufać Ruth i G.H.? A może to oni nie powinni wierzyć Amandzie i Clayowi? Co wydarzyło się w Nowym Jorku? Czy oddalony od cywilizacji dom jest naprawdę bezpiecznym miejscem dla obu rodzin… i czy przypadkiem największego zagrożenia nie stanowią przypadkiem współlokatorzy?”

W obsadzie znaleźli się Julia Roberts, Mahershala Ali, Ethan Hawke, Myha’la Herrold, Charlie Evans, Farrah Mackenzie oraz Kevin Bacon.

Premiera filmu na platformie Netflix 8 grudnia 2023 roku.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych