Daredevil: Born Again – serial MCU ma nowego showrunnera

Serial Daredevil: Born Again, wchodzący w skład MCU, zyskał nowy zespół kreatywny. Poznajcie szczegóły.

Daredevil: Born again
fot. Netflix

“Daredevil: Born Again” to jeden z kolejnych seriali MCU. Jak donosi portal The Hollywood Reporter projekt właśnie zyskał nowego showrunnera. To Dario Scardapane, który wcześniej pracował przy serialach “Jack Ryan” Amazona oraz “Punisher” Netflixa. Ponadto wybrano nowych reżyserów projektu. To Justin Benson i Aaron Moorhead. To bardzo dobrze znani MCU twórcy, bowiem są odpowiedzialni za odcinki 2. sezonu hitu “Loki”.

Dla przypomnienia produkcja serialu trwała w Nowym Jorku, kiedy strajk scenarzystów i aktorów zmusił ekipę do wstrzymania zdjęć. Kiedy dyrektorzy Marvela przejrzeli już nakręcony materiał filmowy, nie byli zadowoleni z wyniku i postanowili obrać nowy kierunek, bliższy pełnej akcji i mroku wersji Netflixa. Serial był prowadzony przez Chrisa Orda i Matta Cormana, którzy pełnili rolę głównych scenarzystów, jednak zostali zwolnieni z projektu. Podobno ich wersja była bardziej utrzymana w gatunku prawniczego proceduralu, mocno odbiegając klimatem od bardzo dobrze ocenianej produkcji Netflixa.

Marvel zachowa niektóre sceny i odcinki, które zostały już nakręcone, chociaż zostaną dodane inne elementy fabularne. Scardapane napisze nowe odcinki i nowe sceny, wykorzystując to, co zostało już nakręcone.

Benson i Moorhead wyreżyserują nowe odcinki, które zakończą pierwszy sezon. Nie jest jasne, ile epizodów będzie obejmować ich praca. Corman i Ord zostaną producentami wykonawczymi.

Źródło: hollywoodreporter.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych