Coyote vs. Acme – kto przejmie skasowany film WB? Poważni gracze w stawce

Do sieci trafiła informacja dotycząca filmu Coyote vs. Acme. Pojawiły się firmy zainteresowane zakupem projektu.

Coyote vs. Acme
fot. Warner Bros.

“Coyote vs. Acme” to film, który stał się ofiarą cięć kosztów w Warner Bros. Pictures. Jednak negatywna reakcja opinii publicznej spowodowała nową decyzję studia i chęć sprzedania projektu innemu dystrybutorowi.

Jak informuje portal Deadline w stawce są Paramount Pictures, Apple i Amazon. Podobno Netflix złożył również swoją ofertę, jednak według pogłosek była ona o wiele niższa niż budżet przeznaczony na produkcję, czyli 70 mln dolarów. Wydaje się, że na małego faworyta rywalizacji wyrasta Paramount. Za wytwórnią przemawia chęć zrobienia premiery kinowej filmu. Jednak Warner Bros oczekuje oferty, która wyniesie przynajmniej wspomniane 70 mln dolarów.

Dla przypomnienia film miał być, podobnie jak “Kosmiczny mecz”, połączeniem animacji i tradycyjnego aktorstwa. W produkcji Wiluś E. Kojot po latach niepowodzeń związanych ze schwytaniem Strusia Pędziwiatra postanawia pozwać firmę Acme, która dostarczała mu sprzęt do złapania przeciwnika. W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Will Forte, John Cena i Lana Condor.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych