Informacja zwrotna – pełny zwiastun serialu Netflixa na podstawie powieści Jakuba Żulczyka

Netflix zaprezentował pełną zapowiedź polskiego serialu Informacja zwrotna. Premiera produkcji w listopadzie.

Informacja zwrotna
fot. Robert Pałka

“Informacja zwrotna” to serial Netflixa oparty na popularnej powieści autorstwa Jakuba Żulczyka. Do sieci trafił pełny zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej. Ujawniono również datę premiery produkcji. Otóż serial zadebiutuje na platformie 15 listopada.

W serialu uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna. To opowieść o poszukiwaniu sprawiedliwości i wewnętrzna próba odkupienia własnych win, a zarazem realistyczny do bólu obraz indywidualnej walki człowieka, który musi zmierzyć się z wieloletnimi konsekwencjami swojego uzależnienia. Mroczna, wielowątkowa historia, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, która nie pozostawi żadnego widza obojętnym.

W obsadzie znajdują się Arkadiusz Jakubik, Jakub Sierenberg, Dominika Bednarczyk-Krzyżanowska, Nel Kaczmarek, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Juliusz Chrząstowski, Agata Turkot, Marta Mazurek, Przemysław Bluszcz. Za reżyserię odpowiada Leszek Dawid. Autorem scenariusza jest Kacper Wysocki.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych