Daredevil: Born Again – kiedy ponowne zdjęcia do serialu? Ekranowy Kingpin zdradza termin

Vincent D’Onofrio wyjawił, kiedy ekipa wróci na plan serialu Daredevil: Born Again, wchodzącego w skład MCU.

Daredevil: Born Again
fot. Netflix

“Daredevil: Born Again” to serial MCU, który chyba boryka się z największymi, zakulisowymi problemami spośród wszystkich odcinkowych projektów uniwersum. Dla przypomnienia, gdy w czasie strajku aktorów i scenarzystów nastąpiła przerwa w zdjęciach, włodarze Marvela zobaczyli dotychczas nakręcony materiał. Niestety nie zdobył on uznania. Główni scenarzyści Chris Ord i Matt Corman, a także reżyserzy pozostałych odcinków zostali zwolnieni. Kevin Feige natomiast podobno postanowił obrać zupełnie inny kurs z produkcją.

Vincent D’Onofrio, który w serialu wcieli się w postać Wilsona Fiska/Kingpina, wyjawił w rozmowie z Comic Book Central, że zdjęcia do projektu mają ruszyć ponownie już za kilka tygodni. Aktor wspomniał również, że serial ma być klimatem zbliżony do “Daredevila” od Netflixa. Zatem możemy spodziewać się mrocznej produkcji, co potwierdzałoby informacje o zmianie kierunku historii.

Daredevil: Born Again
fot. Netflix

Natomiast znany insider, Daniel Richtman, twierdzi, że Muse nadal ma być głównym złoczyńcą serialu. O tym antagoniście mówi się już od jakiegoś czasu, jednak chodzą słuchy, że kluczowe elementy, a nawet całe wątki z pierwotnego wcielenia serialu prawdopodobnie zostaną porzucone. Dla przypomnienia Muse to w komiksach seryjny morderca, który ze swoich ofiar robił drastyczne instalacje artystyczne.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych