Deadpool 3 – nowe informacje dotyczące głównej antagonistki filmu

Do sieci trafiło sporo informacji na temat głównego czarnego charakteru widowiska Deadpool 3, wchodzącego w skład MCU.

Deadpool 3
fot. FX

“Deadpool 3” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2024 roku. Do tej pory nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły produkcji. Do sieci już jakiś czas temu trafiła informacja, jeszcze do tej pory niepotwierdzona, że główną antagonistką widowiska będzie Cassandra Nova, zła siostra Profesora X. Dla przypomnienia w czarny charakter filmu wcieli się Emma Corrin.

Teraz znany insider CanWeGetSomeToast wyjawił w sieci, że w produkcji Cassandra ma wyglądać podobnie do komiksów. Będzie miała łysą głowę, białą kurtkę i brązowe spodnie, coś jak na poniższym zdjęciu. Jeśli chodzi o jej moce, to podobnie do graficznego pierwowzoru ma posiadać zdolności telepatyczne i telekinetyczne. Ma również potrafić otwierać portale, jednak nie wiadomo czy to moc na zasadzie przemieszczania się między wymiarami czy środek transportu na zasadzie teleportacji. Insider wyjawia, że w Wielkiej Brytanii kręcono scenę, w której Cassandra ściga Deadpoola i Wolverine używając swoich portali, zatem może to oznaczać tę drugą opcję.

Deadpool 3
fot. Marvel

W obsadzie filmu oprócz Corrin znajdują się Ryan Reynolds w tytułowej roli, Hugh Jackman jako Wolverine oraz Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan Kapicic (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio), Rob Delaney (Peter) i Matthew Macfadyen w nieznanej roli.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych